Pridané dňa 08. 05. 2012 01:02 | Autor: Safo | Komentáre: 0
Nekonečné čakanie fanúšikov Diabla sa pomali blíži ku koncu. Za menej ako 1 týždeň sa do obchodov dostane vytúžené Diablo III. Pri tejto príležitosti si pre nás Blizzard pripravil krátkeho sprievodcu, ktorý nás informuje ako bude otvárací deň prebiehať a na čo by sme nemali zabudnúť.


Nákup hry

Pokiaľ ste si Diablo III ešte nezakúpili, možete tak spraviť priamo na stránke Blizzardu prostredníctvom digitálneho predaja. Výhodou digitálnej verzie je, že si hru môžete stiahnuť už teraz a môžete sa tak zapojiť do hrania už pár minút po otvorení serverov. Nevýhodou je naopak vyššia cena (60 €). Samozrejme je možné si zakúpiť aj klasickú krabicovú verziu u niektrého z predajcov. My odporúčame nákup u progamingshop.sk, ktorý má najnižšiu cenu na Slovensku (43 €).

Vytvorenie BattleTagu

Očakáva sa, že po zahájení predaja Diablo III a otvorení serverov bude stránka BattleNetu čeliť vysokému náporu návštevníkov a určitý čas môže byť obmedzená jeho funkčnosť. Preto odporúčame vytvoriť si BattleTag už teraz a byť tak pripravený na hranie. Vytvorený BattleTag je nutný pre hranie Diablo 3. Treba však nad jeho vytvorením dobre pouvažovať, lebo je možné ho zmeniť len 1 krát a potom už ostane natrvalo.

Časy spustenia serverov pre jednotlivé regióny

Hráči budú rozdelený na 3 regióny, podľa oblasti v ktorej sa nachádzajú. Pre nás je dôležitý samozrejme európsky región. Európske servery budú spustené presne na prelome 14. a 15. mája nášho času, teda o polnoci. Americký región (U.S., Kanada, Latinská Amerika, Austrália, Nový Zéland a Juho-východná Ázia) spustí servery o 9:00 15. mája nášho času. Budeme teda mať 9 hodín náskok v hraní pred američanmi. :-)

Predčasná inštalácia

Hráči, ktorý si zakúpili digitálnu verziu hry si môžu stiahnuť herného klienta už teraz a nemusia sa tak spoliehať na preťažené linky v deň otvorenia. Stiahnutého klienta však nie je možné hneď nainštalovať, inštalátor sa odomkne až 14. mája. Po nainštalovaní klienta bude ešte potrebné stiahnuť a nainštalovať patch 1.0.1, ktorý vyjde deň pred predajom Diablo 3.Komentáre


 

Meno:
Text:
Spam ochrana:
Kód:


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.007 sekúnd.

Objednať

Zberateľská edícia

Zberateľská edícia

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok