Pridané dňa 07. 04. 2012 21:08 | Autor: Remover | Komentáre: 0

V posledných dňoch bola bola spustená promo stránka k vydaniu hry. Stránku nájdete na adrese reveal.diablo3.com

Určite by nemala ujsť pozornosti žiadneho fanúšika Diabla, nakoľko prináša hneď niekoľko zaujímavostí.Exkluzívny herný obsah

Je možné získať špeciálny odomykateľný obsah do hry - päť špeciálnych vzorov pre vašu osobnú zástavu, ktorá sa bude zobrazovať priamo v hre. Každý z týchto vzorov je symbolom jedného hrdinu a je ho možné odomknúť len jeden týždeň.  Aby ste ho získali, stačí ísť na stránku v odkaze uvedenom vyššie a vytvoriť si vlastnú zástavu. Po jej dokončení zadáte e-mailovú adresu, ktorú používate vo svojom B-net účte a vzor na vás bude čakať po vydaní priamo v hre.

Na odomknutie prvého, Lovca Démonov mate už len dva dni, tak neváhajte. Odomykajte tu!

Súťaž o podložku

Tiež je možné zapojiť sa do súťaže o podložku pod myš s Diablo tématikou. Na zapojenie pri vytváraní zástavy použite namiesto predvolenej fotky vašu vlastnú. Ak bude dostatočne epická, mate šancu stať sa majiteľom podložky.

Možnosť nahliadnuť na nové ukážky

Tak ako pri vydaní ich predošlého titulu tvorcovia pripravili promo video, ktoré bude k dispozícii po odomknutí všetkých zámkov zobrazených v dolnej časti stránky. Na ich odomknutie treba pridávať a zdieľať obsah celej stránky.

Ako motivácia môže poslúžiť vydarené video, ktoré bolo vydané pre Starcraft 2. Súdiac podľa jeho kvality, odomykanie stojí za to.

 

 Komentáre


 

Meno:
Text:
Spam ochrana:
Kód:


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.01 sekúnd.

Objednať

Zberateľská edícia

Zberateľská edícia

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok