Pridané dňa 22. 10. 2010 22:38 | Autor: Hunter | Komentáre: 4
V gameplay panely, ktorý sa konal dnes o 21:00 bolo prezentovaných množstvo nových informácii o Diable 3. V tejto novinke sme si pre vás pripravili súhrn najdôležitejších z nich:

Na začiatku bola ohlásená nová postava - Demon Hunter.
Demon Hunter, ako sa očakávalo, bude postava orientovaná na strelné zbrane. To ale samozrejme nieje všetko, táto postava bude môcť kúzliť pasce podobne ako Assassin v Diable 2.

Druhá predstavená novinka sú takzvané Traits, ktoré slúžia na modifikáciu postáv. Traits vylepšujú postavu podobne, ako pasívne kúzla v Diable 2. Za určitý dosiahnutý level budete mať možnosť vylepšiť si svoju postavu. Ako príklad bol prezentovaný Barbar. Vďaka Trails môže byť váš barbar extra silný, ktorý bude odhadzovať nepriateľov do veľkej vzdialenosti alebo si môžete vybrať iné Traits pre vášho barbara, ktoré mu podstatne zvýšia rýchlosť útoku. Traits majú aj rôzne úrovňe kvality, takže kombinácii je neúrekom.


Ďalej boli spomenuté nové informácie o Skill runách. V hre na nás bude čakať celkom 5 rún a to: Crimson, Indigo, Obsidian, Golden a Alabaster. Káždá runa bude mať až 7 možných úrovní čo dáva kúzlam skutočne obrovskú variabilitu. Konkrétne bolo na BlizzCone spomenuté číslo 96 886 969 344 rôznych buildov pre každú postavu! To je naozaj obrovské číslo a je nereálne vyskúšať čo i len jednu milióntinu kombinácií.
V paneli boli tiež prezentované videá ukazujúce účinky jednotlivých rún na určité kúzla. Prezentované bolo napríklad Wizardovo nové kúzlo Hydra. Bez runy vyzeralo kúzlo rovnako ako v Diablo 2, teda Hydra chŕliaca ohnivé gule. Po pridaní Crimson runy sa Hydra zmenila na mraziacu. Indigo ju zmenila na elektrickú, Obsidian pridala arcane efekt, Golden zmenila hydru na jedovatú a runa Alabaster umožnila Hydre čarovať kúzlo Fire Wall!

Poslednou prezentovanou novinkou boli očakávané Talizmany. Talizmany majú rovnakú úlohu, ako charmy v Diable 2. Charmy v Diable 2 mali jednu podstatnú nevýhodu, a síce, že ich bolo nutné nosiť v inventári. Blizzard si tento nedostatok uvedomil a preto vymyslel talizmany, ktoré nebude nutné nosiť v inventáry ale budú sa vkladať do špeciálnych slotov na to určených. Keďže v hre nebude možné rozdelovať si attribúty, tvorcovia sa rozhodli zamerať Talizmany hlavne na vylepšovanie attribútov.


Youtube videá o Gameplay Panely:
Part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=h-6p614B2Zs
Part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=Q2KxyJU9gyk
Part 3 - http://www.youtube.com/watch?v=S4ambVOUkSg

Komentáre


 
bbf | 10. 01. 2012 11:18

vie uz niekto kedy presne to ma vijst na pulty
Morgoth | 28. 05. 2011 16:57

veru, chcelo by to nejake novinky...len teraz je obdobie pred letom, tak vsetci nahanaju biznis, ci maju zaverecne skusky v skole, takze asi preto nie je cas... uz aby tu to DIII. bolo, mnozstvo kombinacii buildov bude hadam fakt postacujuce :) i ked, kym vydaju DIV., tak mozno ich aj vsetky odohrame :P
RIIMER | 13. 05. 2011 14:30

skoda nieje tu toho moc noveho ako kukam a nejake novinky som zachytil kade takde
matusiskov1 | 09. 04. 2011 17:47

no nic


Meno:
Text:
Spam ochrana:
Kód:


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.013 sekúnd.

Objednať

Zberateľská edícia

Zberateľská edícia

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok