Pridané dňa 04. 09. 2010 11:46 | Autor: Safo | Komentáre: 0
V poslednej dobe sme sa na stránku pridali dosť veľa zaujímavých vylepšení, o ktorých by sme vás chceli aj prostredníctvom tejto novinky informovať.

Najzaujímavejším vylepšením je pravdepodobne Užívateľská galéria. Každý užívateľ si odteraz môže na stránku pridať až 6 vlastných screenshotov (tento počet bude v budúcnosti pravdepodobne rozšírený), ktoré sa budú zobrazovať v jeho profile v záložke Galéria. Taktiež budú zobrazované v Užívateľskej galérii.
Kedže Diablo III zatiaľ nevyšlo a chvílu si naňho pravdepodobne ešte počkáme, môžete túto možnosť nahratia vlastných screenshotov využiť napríklad na screenshoty z Diablo 2.

Dalším vylepšením, ktoré sme na stránku pridali sú Súkromné správy. Vďaka správam bude odteraz komunikácia s inými užívateľmi bude oveľa jednoduchšia.

Vzhľad fóra sme trochu zmenili, aby bolo prehľadnejšie a ľahšie čitateľné.
Kedže nových informácií o Diablo 3 každým dňom pribúda, budeme sa my snažiť pridávať viac aktuálnych noviniek. Najbližšie nás čaká herná akcia BlizzCon 2010, na ktorej by malo byť podľa slov Blizzardu zverejnených doteraz najviac informácií o Diablo 3. Do kalendára si preto nezabudnite poznačiť dátum 22-23. Október 2010, kedy sa táto akcia koná.


Ďalšie drobné úpravy na stránke:
  • Bola zväčšená šírka stránky, takže sa na ňu zmestí viac informácií. Články budú prehľadnejšie a môžu obsahovať väčšie obrázky.
  • Na stránku boli pridané moderné CSS 3 štýli, ktoré vylepšujú jej vizuálnu stránku. Tieto štýli je však možné vidieť len v modernejších prehliadačoch ako Firefox 3.5, Chrome 4, IE 9.0 a Opera 10.53 a vyššie.
  • Bol vylepšený profil užívateľa. Všetky potrebné informácie sú usporiadané do záložiek.
  • Trochu vylepšené logo stránky.
  • Do pravého menu bol pridaný výpis 3 najnovších príspevkov vo fóre a shoutboard, do ktorého môžete písať svoje odkazy a komentáre.
Táto aktualizácia však neznamená, že je stránka hotová a teda, že na nej už nebudeme robiť žiadne zmeny. Skôr naopak, budeme sa snažiť pridať ďalšie nové veci a vylepšenia a hlavne zlepšiť obsahovú časť stránky.


Komentáre


 

Meno:
Text:
Spam ochrana:
Kód:


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.011 sekúnd.

Objednať

Zberateľská edícia

Zberateľská edícia

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok