Pridané dňa 25. 08. 2010 13:52 | Autor: Hunter | Komentáre: 0
Pred pár dňami sa konala herná akcia GamesCom, na ktorej Blizzard prezentoval pár noviniek z Diabla 3. Najvýznamnejšou novinkou je určite pridanie Artisanov (remeselníkov) do hry. Artisani budú slúžiť na craftovanie, socketovanie a vylepšovanie vecí. Teda budú vlastne taká náhrada za horadrickovú kocku z Diabla 2. Každý hráč bude mať k dispozícii troch artisanov, ktorí sa budú nachádzať v každej dedine.  • The Blacksmith - Kováč bude slúžiť na opravovanie a predávanie vecí. Dokáže ešte vytvárať nové zbrane a brnenia, pridávať sockety do vecí a rozkladať veci na materiály.
  • The Mystic - Tento remeselník bude slúžiť na vytváranie nápojov, zvitkov, magických vecí ako kúzelné palice, runy, charmy. Taktiež bude môcť začarovať veci vytvorené kováčom.
  • The Jeweler - Klenotník bude môcť vytvárať a spájať gemy do lepšej kvality. Každý gem bude mať až 14 úrovní kvality. K nájdeniu bude iba prvých 5 úrovní, ostatných 9 bude treba vylepšovať u Klenotníka. U tohto remeselníka budete môcť taktiež vyberať gemy z predmetov bez toho, aby došlo k strate gemu.


Artisanti budú mať svoje úrovne, ktoré budete môcť zlepšovať. Čím vyššia bude ich úroveň, tým lepšie výhody budú poskytovať a lepšie bude vyzerať ich obchod. Na ich trénovanie budete potrebovať zlato a iné materiály.
Na vyšších úrovniach budete môcť Artisantov špecializovať, napríklad kováča budete špecializovať na sekery.


Na craftovanie vecí budú potrebné 2 veci. Zlato a esenciu na danú vec. Na každý typ veci treba inú esenciu. Takže ak si chcete vytvoriť magickú vec, potrebujete magickú esenciu, ak raritnú vec, potrebujete rare esenciu. Tieto esencie sa získavajú z vecí pri Blacksmithovi funkciou salvaging. Takže nepotrebné veci môžete využívať na získavanie materiálov a následné vytváranie nových vecí.


Blizzard taktiež prehlásil, že pri craftovaní bude zohrávať veľkú rolu náhodnosť, podobne tomu bolo aj v Diablo 2. Každá vec, ktorú budete craftovať bude mať niektoré schopnosti pevne určené a bude sa len generovať hodnota pri nich. Každá vec ale bude mať aj náhodné schopnosti, ktoré sa jej pridajú po crafte.

Komentáre


 

Meno:
Text:
Spam ochrana:
Kód:


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.007 sekúnd.

Objednať

Diablo 3

Diablo 3

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok