Objednávka

PREDOBJEDNÁVKA
Plánovaný dátum vydania: 15. May 2012
Platforma: PC DVD
Cena s DPH:  49.99 €  42.99 €
  1506 Sk  1295 Sk
     

Objednať


Diablo 3A nebesá sa budú otriasať.

Dve desiatky rokov uplynuli od doby, keď démonický lordi Diablo, Mephisto a Baal ničili svojimi démonickými armádami svet Sanctuary. Aj pre tých, ktorí sa Zlu postavili na odpor, je to už len spomienka na časy dávno minulé.
Deckard Cain sa vracia do zrúcanín Tristamskej katedrály, hľadajúch návod, ako čeliť náznakom nového zla. Namiesto odpovede však nachádza pekelné plamene šlahajúce z nebies. Oheň opäť prebúdza staroveké zlo, a zároveň znova povoláva hrdinov na obranu smrteľného sveta proti narastajúcej sile plamennej légie.
 • Objavuj životom dýchajúci gotický svet Sanctuary v nádhejnej 3D grafike.
 • Bojuj z nečistými silami plamennej légie s úplne novými triedami hrdinov v svete Diablo, alebo využi pomoc znamych postáv z predošlých dielov.
 • Použivaj prostredie ako zbraň - klaď zradné pasce, používaj výbušné objekty proti svojim nepriateľov, a využívaj terénne prekážky vo svoj prospech.
 • Zaži intenzitu kooperačnej hry viarerých hráčov cez internet na vynovenej platforme Battle.net s radom vylepšení.
  Hra Diablo 3 je poňatá ako dokonalá akčná RPG a verné pokračovanie série Diablo. Vytvorte si hrdinu v jednej z piatich odlišných tried, ako je barbar alebo šaman, z ktorých je každý vybavený celým radom kúziel a schopností. Na dobrodružnej ceste Vašho hrdinu cez bohaté a rozmanité scenérie, odhaľujúc epický príbeh a zapájajúc sa do boja s hordami monštier a náročných bossov, získavajte skúsenosti a schopnosti a predmety neuveriteľnej moci.

  Hra sa odohráva v Sanctuary, temnom fantasy svet. Bez vedomia väčšiny jeho obyvateľov, Sanctuary zachránilo pred nejakými dvadsiatimi rokmi od démonických síl z podsvetia niekoľko statočných a mocných hrdinov. Väčšina z tých bojovníkov, ktorí priamo čelili armádam pekiel (a mali to šťastie, že prežili) sa z toho zbláznila. A väčšina ostatných pochovala svoje spomienky, ktoré ich prenasledujú a vracajú prežité hrôzy. V Diablo 3 sa vrátite do Sanctuary, opäť čeliť zlu v jeho mnohých podobách.

  Diablo 3 je pokračovanie hry Diablo 2, s jednoduchým rozhraním, rýchlou akciou a pudovou hrateľnosťou, ktorú fanúšikovia série Diablo očakávajú a určite si ich užijú. Obsahuje tiež množstvo nových funkcií, ktoré posunie Diablo akčný RPG zážitok na ďalšiu úroveň.

   


 • Päť mocných tried postáv na výber, vrátane nových tried Barbar a Witch doctor
 • Úplne nový 3D grafický engine obohatený o veľkolepé vizuálne efekty a Havok fyziku
 • Početné vnútorné i vonkajšie priestory nových regiónov vo svete Sanctuary
 • Interaktívne prostredie s nebezpečnými pascami, prekážkami a zničiteľnými prvkami
 • Náhodne generované svety podporené naskriptovanými udalosťami pre nekonečnú a dynamickú hrateľnosť
 • Široký výber diabolských monštier s jedinečnými spôsobmi útoku a správania
 • Nový systém questov a možnosti prispôsobenia postáv pre maximálny akčný RPG zážitok
 • Multiplayer cez Battle.net s podporou kooperatívnych a kompetitívnych režimov
 Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.015 sekúnd.

Objednať

Diablo 3

Diablo 3

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok