Runy

Runy v Diablo 3 sú malé veci (kamene) podobné runám z Diabla 2, avšak ich funkcia je úplné odlišná. Zatial čo v D2 mohli byť runy vložené do vecí a tým im vylepšovať alebo pridávať nové vlastnosti, v Diablo 3 budú runy vkladané do kúziel. Runy budú pridávať kúzlam špeciálne bonusy.
V hre sa budú nachádzať rôzne typy rún, pričom každá sa bude dať vložiť do ľubovolného kúzla a bude vylepšovať niektorú spoločnú vlastnosť.
Káždá runa bude mať taktiež viac druhov kvality, od čoho bude závisieť ako veľmi bude danú vlastnosť vylepšovat.

Najpravdepodobnejší vzhľad rún môžete vidieť na screenshote vpravo. Konkrétne sa tam nachádza "minor hydra rune", teda slabšia Hadra Runa. Všetko, čo o tejto rune vieme môžete vidieť v popise, kde je napísané "Zvyšuje kvalitu kúzla". Už skôr však bolo oznámené, že Hydra runa je vlastne len premenovaná Multistrike runa. O nej vieme, že zvyšuje počet.
Teda napríklad pri Witch Doctorovom kúzle Skull od Flame, zvyšuje počet koľko krát sa horiaca lebka odrazí od zeme pokiaľ úplne zanikne.

Diablo 2 vs. Diablo 3

V Diablo 2 sa nachádzalo celkom 33 druhov rún, ktoré mohli byť vložen do vecí a pridávať im tak rôzne bonusy. Rôzne kombinácie rún tiež mohli byť použité na vytvorenie Runových slov - veľmi silných vecí s preddefinovanými vlastnosťami.

V Diablo 3 však budú runy vkladané do kúziel, nie vecí. Všetky aktívne kúzla majú diery (sockety) priamo v strome kúziel. Keď sa doň vloží runa, kúzlo dostane špeciálne bonusy závisiace na type a kvalite runy. Bonusy budú veľmi rôzne ako napríklad zvýšené poškodenie, zvýšenie trvania kúzla, zníženie požiadaviek na manu a mnoho dalších.

Známe runy

Doteraz Blizzard predstavil celkom 4 runy: Multistrike, Striking, Lethality a Power runu. Tieto runy však už za krátky čas stihli zmeniť svoje názvy a tak môžete nájsť runu Multistrike aj pod názvom Hydra a Power runu pod názvom Force. Taktiež Blizzard ukázal ako budú tie runy ovplivňovať kúzla a to na 3 kúzlach: Wizardovom Teleporte a Electrocute a Witch Doctorovom Skull of Flame. 

Video si môžete pozrieť na našej stránke. Prinášeme vám aj jeho zhrnutie:

Wizardove kúzlo Teleport

So Striking runou: Zasiahne nepriateľov v blízkosti Wizarda a spôsobí im poškodenie podobné ako Barbarov skill Leap Attack.
S Multistrike runou: Vyčaruje klony Wizarda ktoré začnú útočiť na nepriateľov. Niečo podobné ako keby použil Wizard kúzlo Mirror Image.Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.015 sekúnd.

Objednať

Diablo 3

Diablo 3

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok