Monk

Monk Monk je v poradí štvrtá ohlásená postava v Diablo 3. Je to známa postava z predchádzajúcich dielov, konkrétne z Diablo 1. Tentoraz má ale úplne iné mágie a skôr sa podobá na postavu Assassin v Diablo 2. Monk sa orientuje na bojové umenie a ovláda rôzne kúzla súvisiace s ním. Na útok väčšinou používa bojovú palicu, no dokáže používať aj pästné zbrane. Veľkou novinkou pri tejto postave je, že môže používať takzvané kombá. Je to spojenie viacerých kúziel v jedno väčšie, silnejšie. Kombo sa vyvolá tak, že sa použijú určité mágie v rýchlom časovom úseku.
Bojové umenie

Crippling Wave:

Toto kúzlo má 3 stupne. Najprv monk udrie doprava, potom doľava a potom sa zatočí dookola. Pri poslednom stupni zasiahne všetkých nepriateľov v okolý.


Impenetrable Defense:

Monk používa toto kúzlo proti strelám, ktoré na neho letia. Vyčaruje okolo seba priesvitnú guľu a každú strelu ktorá do nej vojde odbije svojov palicou v smere útočiaceho monštra, ktoré môže odrazený projektil zatiahnúť.
Seven-Sided Strike:

Monkove veľmi silné kúzlo, no spotrebuje na neho polovicu many, takže ho nemôže často používať. Po zakúzlení monk spraví 7 veľmi rýchlych útokov na ľubovolných nepriateľov v okolý.


Way of the Hundred Fists:

Kúzlo, ktoré má 3 fázy. Najprv spravá rýchly výboj smerom na nepriateľa. Potom za veľmi krátky čas viackrát zasiahne nepriateľa a nakoniec spôsoby silný úder, ktorý zasiahne skupinu nepriateľov v okolý. 


Copyright © 2009 diablo3.sk
Design & Code: Safo, Hunter
Sponzor : progamingshop.sk
Stránka bola vygenerovaná za 0.013 sekúnd.

Objednať

Zberateľská edícia

Zberateľská edícia

Fórum

 25.06  »  Leos
 Autorizacia
 03.05  »  Sialka
 Inštalácia
 09.04  »  k3bab
 redeem kody

Obrázok